Spolupráce

S kým souzníme, s kým spolupracujeme, koho  podporujeme

Kliknutím na logo přejdete na webové stránky partnerů.

Zábava a odpočinek bez internetu a obrazovek. Jóga pro děti, kooperativní hry, mandalendáře a omalovánky. Recepty na to, jak si opravdu odpočinout a pročistit hlavu. Se svými dětmi i sami se sebou.

Český rodinný eshop. Originální nálepky na zeď a dekorace hlavně pro děti. Samolepicí tabule, nalepovací metry, bordury, originální tapety. Kamenný obchod v Praze - Žižkov.

Lokální obchod se zdravou výživou a bio potravinami na Praze 9 - Újezd nad Lesy. V našem sortimentu najdete bio i nebio. Preferujeme českou produkci a snažíme se mít širokou nabídku produktů z českých ekofarem.

Bezpečný prostor pro rodinu od početí, přes těhotenství, porod a šestinedělí napříč rodičovstvím. Nabízíme ucelené informace, vědomosti, praktické dovednosti, pohyb, podporu, sdílení a přijetí ženám, mužům a dětem na cestě k vědomému životu.

Montessori v praxi se třemi dětmi v zádech. Irena Kubantová předává prakticky své vlastní, více jak 5tileté, zkušenosti s Montessori prostřednictvím seminářů a individuálních konzultací.

Nezisková organizace pomáhající školám a ostatním zařízením pracujícími s dětmi efektivněji k dětem přistupovat a rozvíjet jejich přirozené schopnosti. Posilovat psychickou zdatnost a odolnost dětí, rozvíjet jejich sebedůvěru, kreativitu a sebevyjádření, podpořit rozvoj citových vztahů dítěte a schopnost city plně prožívat a přiměřeně je vyjadřovat.

Důvěruj své intuici. Každý rodič cítí, co je nejlepší pro jeho dítě. A tento pocit, ať už je to intuice nebo instinkt, je třeba podporovat. Petra Janoušková napsala několik e-booků pro rodiče.

Připravené prostředí. V eshopu najdete Montessori sady, ergonomické domácí potřeby, ergonomický nábytek. Podporujeme vše, co podporuje naše děti, budoucí dospělé, na jejich cestě životem.

Programy GoKids nabízí možnost, jak děti podpořit v jejich přirozeném rozvoji a dělat to s láskou i rozumem. Inspiraci nachází v Montessori pedagogice i poznatcích moderních věd. Ctí tradice a jsou otevřeni i novému.

Eva Labusová je nezávislá publicistka, moderátorka, lektorka a poradkyně pro oblast rodičovství, výchovy a vztahů, více na www.evalabusova.cz

Přírodní a smysluplné produkty a kurzy pro celou rodinu. Ženské zdraví, jídlo a potraviny, obchod s dětským oblečením
Praha, Brno, Jičín, Pardubice, Košice

GoKids nabízí i semináře a kurzy BabySigns, tedy znakové řeči pro slyšící batolata, která podporuje děti v přirozené komunikaci a otevírá vám společný svět plný překvapení, lásky a porozumění.